1 / 3

Přiblížit

Nedostupné


4 plus 1 zdarma - COMPO Herbistop Ničitel plevele

1 799,00 Kč 999,00 Kč

4 plus 1 zdarma - COMPO Herbistop Ničitel pleveleCOMPO Ničitel plevele Herbistop AF s účinnou látkou pocházející z přírodních zdrojů likviduje jednoděložné i dvouděložné plevele, mechy a řasy v průb... Číst dále

Litujeme, ale zboží již není dostupné.
Dostupné:
Nedostupné
Přeprava:
DPD
Dodání:
Nedostupné
ID zboží:
111714

Detail produktu

4 plus 1 zdarma - COMPO Herbistop Ničitel plevele

COMPO Ničitel plevele Herbistop AF s účinnou látkou pocházející z přírodních zdrojů likviduje jednoděložné i dvouděložné plevele, mechy a řasy v průběhu několika málo hodin. Pro použití mezi okrasnými květinami a dřevinami, ovocnými rostlinami a zeleninou.

Bez Glyfosátů. Bezpečný pro včely.

Obsah balení: 5x 1000ml

 
 • Totální herbicid s rychlým účinkem připraven k přímému použití bez dalšího ředění.
 • Proti jedno a dvouděložním plevelům, řasám a mechům.
 • Pro použití v zahradě mezi okrasnými rostlinami a dřevinami stejně jako před novou výsadbou.
 • Okamžitý účinek viditelný po 1-3 hodinách.
 • Účinkuje i při nízkých teplotách (brzké jaro až podzim).
 • Účinkuje i proti bršlici kozí noze a přesličce rolní.
 • Děti a domácí zvířata mohou po zaschnutí postřiku opět na zahradu.
 • Účinná látka: kyselina pelargonová.
 • 1 balení 1000 ml je dostačující pro velikost plochy 30 m².
 • Provedení: Mechanický rozprašovač.
 • Vyrobeno v Německu.
Použití: Aplikovat za sucha, ideálně za slunného počasí, v nejbližších hodinách by nemělo pršet. Účinek se projevuje postupně, k ničivému efektu dojde za několik dnů při ideálních podmínkách. Případně je nutné aplikaci opakovat.

Nikomu z nás určitě nedělá radost neustále odstraňovat plevel kolem okrasných keřů nebo dokonce v záhonech s drobným ovocem a zeleninou. Stále zvyšujícímu se počtu „ekologicky smýšlejících“ zahradníků ale většinou nezbývá nic jiného, než se opakovaně pouštět do nekonečného boje s plevelem pomocí motyčky a plečky.

Zahrádkáři z obavy o přírodní kvalitu produktů jejich zahrádek jen velmi neradi sahají po běžně prodávaných přípravcích na ničení plevele. COMPO Herbistop Ničitel plevele přichází s novým a ekologickým řešením. Tento likvidátor plevele může být používán i pro biologické pěstování.

COMPO Ničitel plevele likviduje plevele zcela ekologicky, přírodní cestou za použití účinné látky, která se jinak běžně vykytuje také např. v muškátech, růžích nebo chryzantémách. Je účinný i proti úporným plevelům, jako je bršlice kozí noha nebo přeslička rolní. Účinek na nadzemní část plevele je velmi rychlý a jeho výsledky jsou viditelné již po několika hodinách. Pro oslabení kořenů musí být přípravek používán opakovaně, vždy po vzejití plevele.
Přípravek likviduje jedno i dvouděložné plevele a může být aplikován dokonce i mezi jednotlivými plodinami, přičemž ochranná lhůta pro jejich konzumaci po aplikaci přípravku je velmi krátká (maximálně 5 dní). Použití přípravku je také bezpečné pro děti a domácí mazlíčky. Ti mohou okamžitě po zaschnutí aplikovaného postřiku bez obav vyběhnout na ošetřené plochy. Ničitel plevele Herbistop je rovněž tak bezpečný pro včely a ostatní užitečný hmyz, který se na našich zahradách vyskytuje.

COMPO Ničitel plevele Herbistop účinkuje už i při nízkých teplotách, takže jej můžeme používat od časného jara až do konce podzimu. Je již připravený pro přímé použití v praktickém rozprašovači (ready to use )