1 / 5

Přiblížit

Nedostupné


Exklusivní dřevěný box s výběrem 6 vín z jižní Moravy

2 599,00 Kč 1 899,00 Kč

Exklusivní dřevěný box s výběrem 6 vín z jižní Moravy Šest vinařem pečlivě vybraných vín, která budou znamenitě doplňovat vánoční svátky. Vína jsou pečlivě uložena na seně a zabalena do ručně vyráběné... Číst dále

Litujeme, ale zboží již není dostupné.
Dostupné:
Nedostupné
Přeprava:
DPD
Dodání:
Nedostupné
ID zboží:
108348

Detail produktu

Exklusivní dřevěný box s výběrem 6 vín z jižní Moravy

Šest vinařem pečlivě vybraných vín, která budou znamenitě doplňovat vánoční svátky.

Vína jsou pečlivě uložena na seně a zabalena do ručně vyráběného dřevěného boxu od místního truhláře. Uvnitř naleznete také doporučení, jak si vína z rodinného vinařství Spěvák co nejlépe užít.
O vinařství

Rodinné vinařství Spěvák, Velké Bílovice
Největší vinařská obec České republiky

Kořeny současného vinařství rodiny Spěvákovy sahají do 30. let minulého století. Rodinné vinařství leží ve Velkopavlovické vinařské podoblasti v obci Velké Bílovice.
Rodina nyní hospodaří na 4 ha vinohradů v bílovických tratích na černozemních a jílovitých půdách. Při ruční sklizni vypomáhají rodinní příslušníci a přátelé.
U bílých odrůd používá šetrné lisování na pneumatickém lisu, řízené kvašení a ušlechtilé kvasinky. U červených vín nastoupilo vinařství novou cestu výroby ovocných vín, které kvasí tradičně v kádích a uchovává v nerezových tancích, ne v sudech.

Dárkové balení obsahuje:
Ryzlink rýnský suchý PS 2018
Zlatá medaile z GRAND PRIX VINEX 2019
Stříbrná medaile Vinum Juvenale
Stříbrná medaile O hustopečskou pečeť
Stříbrná medaile Fingerlakes AMERIKA

Elegantní svěží víno s výraznější, ale pikantní kyselinkou a vynikající, výraznou odrůdovou chutí a vůní připomínající lipový květ nebo luční květy.

Děvín polosuchý PS 2018
Zlatá medaile Vinařské Litoměřice 2019
Stříbrná medaile Fingerlakes AMERIKA

Odrůda vyšlechtěna křížením odrůd Tramín červený a Veltlínské červenobílé. Víno je extraktivní, plné a aromatické po tramínu a muškátu.

Rulandské bílé polosuché PS 2018
Stříbrná medaile Víno Bojnice 2019
Stříbrná medaile Vinařské Litoměřice 2019

Víno má pěknou světle žlutě zlatavou barvu, ve vůni zaujmou bohaté tóny exotického ovoce. Jeho chuť je výrazně ovocná s tóny banány či ananasu.

Pálava polosladké PS 2018
Zlatá medaile Vinum Juvenale
Stříbrná medaile Víno Bojnice 2019
Stříbrná medaile Fingerlakes AMERIKA

Odrůda byla vyšlechtěna křížením odrůd Tramín červený x Müller Thurgau. Zlatožlutá barva, tramínová vůně po růžích je doplněna vůní vanilky. Víno plné, s nižším obsahem kyselin, vláčné a s dlouho trvajícím odchodem.

Cabernet Sauvignon suché PS 2018
Zlatá medaile Valtické vinné trhy 2019
Stříbrná medaile Vinařské Litoměřice 2019

Cabarnet Sauvignon je křížencem odrůd Cabernet, Franc a Sauvignon Blanc. Je tmavě granátové barvy, s modravým odleskem a plného těla s taninovou strukturou. Ve vůni a chuti můžeme hledat černý rybíz, třešně, ostružiny, zelenou papriku, zelený pepř, cedrové dřevo, lékořici, hořkou čokoládu, eukalypt, tabák, vanilku. Víno zrálo 6 měsíců v barikovém sudu.

Frankovka Rosé suché PS 2018
Vítěz kategorie Vinum Juvenale
Šampion růžových suchých vín Víno Bojnice

Jahodová barva s dobrou viskozitou a stříbrnými odlesky. Aroma vína je příjemně ovocné, s tóny červeného zahradního ovoce a meruněk. Chuť je plná s výraznou stopou jahod a třešní. Závěr vína je šťavnatý s dobře vyváženou kyselinou a cukrem.

Prodej alkoholických nápojů osobám mladším 18 let je zakázán.