1 / 2

Přiblížit

Dostupné: online

Pro kuchyň, Do 2000 Kč


Graf Bauer Indukční vařič jednoplotýnkový AML

2 099,00 Kč 1 599,00 Kč

Graf Bauer Indukční vařič jednoplotýnkový AMLNávod a instrukce k používání ke stažení zde. Indukční vařič ohřívá 4x rychleji než klasický vařič. Skvělou výhodou je snadná obsluha a údržba. Tím, že... Číst dále

Dostupné:
Online
Přeprava:
DPD
Dodání:
Během 1 prac. dne
ID zboží:
111663

Detail produktu

Graf Bauer Indukční vařič jednoplotýnkový AML
Návod a instrukce k používání ke stažení zde.

Indukční vařič ohřívá 4x rychleji než klasický vařič. Skvělou výhodou je snadná obsluha a údržba. Tím, že se u tohoto indukčního vařiče zahřívá deska jen pod nádobím, můžete ji utřít téměř hned po vaření, takže nic nezaschne a úklid je velmi rychlý.

  • Úspora energie a času
  • Snadná manipulace
  • Jednoduchá obsluha
  • Maximální bezpečnost

Technické parametry:
  • 220-240V/50Hz
  • 1800W
  • Teplotní rozsah 60°-240°C

Produkt podroben přísnému testování podle českých i evropských norem. Testováno akreditovanou zkušebnou ITC a.s. Zlín.

Jak indukční desky fungují?

Princip indukčního vaření spočívá v tom, že mezi feromagnetickým dnem nádoby položené na povrchu a měděnou cívkou umístěnou pod plotnou vzniká elektromagnetické pole. Nepřetržitě zahřívá dno nádoby podle stupně nastaveného výkonu. Po vypnutí pak dochází k velmi rychlému chladnutí. Test s 1 litrem vody uvařené na 60 °C ukázal, že zatímco sklokeramická deska chladne 25 minut a plynová 14, indukci stačí pouhých 6 minut. V průběhu vaření tak odpadá nebezpečí popálení a majitel se nemusí bát ani případného požáru, který by mohl hrozit při manipulaci s otevřeným ohněm.

Výhodou indukční varné desky je také její schopnost reagovat velmi rychle. Pokud výkon snížíte či zvýšíte, změnu pocítíte okamžitě.

K základnímu vybavení indukčních desek patří dotykové ovládání a bezpečnostní prvky, které jsou nepostradatelné nejen pro rodiny s malými dětmi. Signalizace zbytkového tepla svítí, pokud je spotřebič stále ještě nahřátý na více než 60 °C a kuchaři by mohlo hrozit popálení. Pro pohodlné vaření slouží časovač, díky kterému je možné nastavit délku vaření, což oceníte třeba při vaření vajec, těstovin či knedlíků.

Návod a instrukce k používání ke stažení zde.