1 / 9

Přiblížit

Dostupné: online

Do 500 Kč, Pro relax


Graf Bauer Prošívaná Přikrývka Health Care AML

799,00 Kč 499,00 Kč

Graf Bauer Prošívaná Přikrývka Health Care AML Prošívaná přikrývka Graf Bauer AML podporuje zdravý a pohodlný spánek po celou noc. Jedná se o velmi hladkou a na dotek jemnou deku, která lze použít i... Číst dále

Dostupné:
Online
Přeprava:
DPD
Dodání:
Během 1 prac. dne
ID zboží:
111671

Detail produktu

Graf Bauer Prošívaná Přikrývka Health Care AML
Prošívaná přikrývka Graf Bauer AML podporuje zdravý a pohodlný spánek po celou noc. Jedná se o velmi hladkou a na dotek jemnou deku, která lze použít i jako přehoz čímž má tento produkt dvojí využití. Hebký potah ze směsi viskózy a polyesteru je prošitý stříbrným vláknem v originálním designu Health Care by AML. 

  • Pohodlný spánek.
  • Hebký potah.
  • Celoroční použití.
  • Velikost: 200x130 cm.
  • Materiál: 85% polyester, 15% stříbro.
  • Výplň: 100% polyester.


Přikrývka je naplněna extrémně měkkými a přilnavými vlákny, je vzdušná a nevytváří shluky vnitřní výplně ani po opakovaném praní i díky pravidelnému prošití.

Přikrývka je určena pro celoroční použití v místnostech, kde je udržována standartní teplota.

Všeobecně platí, že veškeré polyesterové náplně se dají prát v pračce dle uvedené doporučené teploty na výrobku. Praní doporučujeme šetrné, s třetinovou dávkou pracího prostředku a přidáním 1-2 máchání pro odstranění případných zbytků pracího prostředku. Pokud se rozhodnete výrobek šetrně odstřeďovat, pak by doba neměla přesáhnout 20 vteřin! Konečné sušení přikrývky provádějte ve volně zavěšeném stavu přes dvě šňůry. Po usušení výrobek lehce protřepte, aby došlo k rozvolnění vláken. Dodržujte teplotu praní danou výrobcem.