1 / 1

Přiblížit

Ihned k odeslání

Skladem

Pro dámy, Pro pány, Pro babičky, Pro dědečky


Tiffany závěsný lustr Art Deco (115*36*130 cm) - AKCE SLEVA

29 999,00 Kč 9 999,00 Kč

Tiffany závěsný lustr Art Deco (115*36*130 cm)Novinka v naší nabídce a též zcela nový styl lustrů od Tiffanyho. Ručně lepené stínidlo celé zpracované ve stylu Art Deco a uchopené pomocí masivní železn... Číst dále

Expedujeme:
do 24 hod.
Přeprava GLS:
Ano
ID zboží:
41638

Detail produktu

Tiffany závěsný lustr Art Deco (115*36*130 cm)

Novinka v naší nabídce a též zcela nový styl lustrů od Tiffanyho. Ručně lepené stínidlo celé zpracované ve stylu Art Deco a uchopené pomocí masivní železné konstrukce. Jemné zpracování stínidla působí uklidňujícím dojmem, ale zároveň zaujme na první pohled. 

Okouzlující lustr, který Vás bude skvěle reprezentovat. Klasický vzhled, který se vyznačuje čistotou a jemným designovým zdobením. Lustr se skvěle hodí do obývacích pokojů, pracoven, ale i například jako světlo nad kulečníkový stůl.  Dominantním bodem je stínidlo, které je uchopeno řetězovou konstrukcí. 
Stínidlo je vyrobeno speciální metodou z lepeného skla a úchop je vyroben z kvalitního kovu. Dostatek světla zajišťují 4 žárovky E27, každá o výkonu až  60 W. 

Rozměry: 
115*36*130 cm (rozměry stínidla x výška lustru). 
Materiál: ušlechtilý kov, lepené sklo. 

Zdroj: 4 x E27, max 60 W. Standardní CZ typ žárovky. 
Žárovka není součástí balení. 
Žárovky lze dokoupit v kategorii: Žárovky.

Už na konci 19. století přišel americký designér Louis Tiffany se speciální metodou, kdy spojoval kousky barevného skla pomocí cínu a vytvářel tak působivé mozaiky ve stylu Art Nouveau. 

Ty však nezůstaly jen u dekorativní podoby, ale dostaly se i na stínítka lamp a světel, kdy se tak umění najednou dostává do běžných domovů a tvoří výrazný doplněk interiéru. Ve stejném duchu vzniklo i toto ručně vyráběné vitrážové světlo plné barev a odkazů na slavnou uměleckou dobu. Každé ze svítidel je ručně vyrobené, a tak je jedno světlo vedle druhého originálem, který se může od fotografie mírně lišit.

Typ: 5LL-5286